Rurociągi szybkozłączne wysokociśnieniowe i niskociśnieniowe

Rurociągi szybkozłączne wysokociśnieniowe i niskociśnieniowe służą do przesyłania mediów w stanie ciekłym oraz gazowym w różnych gałęziach przemysłu.

Systemy wysokociśnieniowe szybkozłączne oraz dedykowane elementy złączne w górnictwie podziemnym stosowane są głównie do zasilania urządzeń ścianowych w emulsję wodno-olejową lub wodę, a także do przesyłu sprężonego powietrza, w systemach przeciwpożarowych oraz w odwadnianiu. Poza branżą górniczą, rurociągi oferowane przez firmę MPI Technologies znajdują również zastosowanie w przemyśle chemicznym, budowlanym, stoczniowym i hutniczym.

Rurociągi wysokociśnieniowe oferowane przez firmę MPI Technologies  charakteryzują się najwyższą jakością, niezawodnością oraz łatwością montażu, a sam proces produkcji odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych technik spawalniczych. Priorytetem dla naszej firmy jest najwyższa jakość, a co za tym idzie bezpieczeństwo użytkowników, dlatego też każda wyprodukowana rura poddawana jest próbie ciśnieniowej o współczynniku 1,5 w odniesieniu do nominalnych parametrów poszczególnych typoszeregów.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat firma MPI Technologies zrealizowała szereg dostaw  – zarówno w kraju jak i za granicą. Naszymi odbiorcami byli między innymi klienci z Czech, Rosji, Kazachstanu, USA, Australii oraz oczywiście z Polski.

W naszej ofercie produktów znajdują się rury z połączeniem cylindryczno-stożkowym, łubkowym (obejma) oraz kołnierzowe. W zależności od wymagań klienta dostarczamy rury stalowe ze szwem lub bez szwu. W ofercie posiadamy również niezbędną armaturę, taką jak: wysoko – niskociśnieniowe zawory kulowe, zawory zwrotne, trójniki, kolektory, kolanka, przewody elastyczne, zawiesia itp.

Parametry rur wysokociśnieniowych i niskociśnieniowych:

  • Średnica: do DN125
  • Ciśnienie: do PN420
  • Długości rur: do 6 m

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie parametry techniczne oferowanego rurociągu wraz z konieczną armaturą w zależności od panujących warunków górniczo-geologicznych. Związane jest to z obliczeniem  strat ciśnienia jakie występują w docelowym miejscu odbioru (np. początek ściany wydobywczej), spowodowanymi nachyleniami, przewężeniami oraz innymi czynnikami, które mogą powodować opór dla tłoczonego medium.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, szybką reakcję na potrzeby rynku oraz pełną elastyczność w doborze odpowiedniego produktu.

WordPress PopUp Plugin