Napędy i systemy sterowania prasami hydraulicznymi

Rozwiązania dla wysokociśnieniowych układów wodnych

Oferujemy Państwu znacznie więcej niż wysokociśnieniowe pompy nurnikowe i zawory. Naszą główną specjalizacją jest opracowywanie dostosowanych do potrzeb klientów rozwiązań dla wysokociśnieniowych systemów hydraulicznych, które spełniają najwyższe wymagania. Coraz częściej nasi klienci oczekują od nas nie tylko wydajności, precyzji, bezpieczeństwa i niezawodności, ale także dużej efektywności technicznej i ekonomicznej.

Wysokociśnieniowe pompy nurnikowe, zawory i systemy hydrauliczne oferowane przez HAUHINCO & MPI TECHNOLOGIES spełniają wszystkie te wymagania i mogą zapewnić Państwa firmie znaczną przewagę na niezwykle konkurencyjnym rynku. Nasze produkty i rozwiązania inżynieryjne to doskonały wybór dla wszystkich nowych i istniejących instalacji i zastosowań hydraulicznych. Zbierane przez lata doświadczenie w dziedzinie wysokociśnieniowej hydrauliki stosowanej w podziemiach kopalń na całym świecie, współpraca z małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz globalnymi korporacjami i producentami wyposażenia oryginalnego pozwoliły nam na zdobycie specjalistycznej wiedzy dotyczącej rozwoju i budowy nowoczesnych wodnych instalacji hydraulicznych.

System sterowania prasami hydraulicznymi HAUHINCO:

Bezpieczeństwo, wydajność i precyzja:

Projektowanie dostosowanych do potrzeb klienta systemów sterowania prasami hydraulicznymi to nasza specjalność. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w opracowywaniu i uruchamianiu systemów sterowania istniejącymi i nowymi prasami (blokowe elementy systemu sterowania). Nasze doświadczenie obejmuje rozbudowę i zwiększenie wydajności istniejących systemów sterowania prasami, a także opracowywanie nowych rozwiązań z niezależnym układem zasilania i systemem sterowania.

Obszerna wiedza techniczna pomaga nam zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa, wydajności, precyzji i jakości pras. Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu hydrauliki wodnej, dzięki czemu możliwy jest rozwój i uruchomienie zarówno poszczególnych komponentów, jak i kompleksowych systemów hydraulicznych dostosowanych do potrzeb klienta.

Systemy sterowania hydraulicznego i napędy oferowane przez HAUHINCO znalazły zastosowanie w ponad 100 projektach wykorzystujących zarówno nowe, jak i istniejące prasy.

Napędy pras:

Niezawodne napędy hydrauliczne wodne do nowych i istniejących pras

Naszą główną specjalizacją w zakresie zastosowań przemysłowych jest opracowanie i instalacja napędów do pras ze zintegrowanymi wysokociśnieniowymi pompami nurnikowymi i systemami sterowania wodnych pras hydraulicznych.

Według przedsiębiorstw z całego świata związanych z produkcją wyrobów z aluminium, stali, stali nierdzewnej, miedzi, gumy i drewna, pompy nurnikowe triplex i quintuplex HAUHINCO to najlepszy wybór, jeśli chodzi o napędy pras pracujących 24/7. Od 1980 roku, zrealizowaliśmy wiele projektów z zakresu hydrauliki wodnej dla zastosowań przemysłowych, począwszy od niezależnych układów pomp wysokociśnieniowych aż po duże scentralizowane stacje pomp.

Oferujemy szeroki zakres rozwiązań, od małych pras wielopłytowych dolnotłokowych wykorzystujących średnie ciśnienie po prasy kuźnicze i prasy do wytłaczania ciśnieniowego wykorzystujące wysokie ciśnienie o nacisku równym kilku tysięcy ton.

WordPress PopUp Plugin