O nas

MPI Technologies to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w sektorze górniczym i przemysłowym. Swoją działalność opieramy na długoletnim doświadczeniu i pasji naszej wykwalifikowanej kadry inżynierskiej.

MPI Technologies oferuje pompy i wysokociśnieniowe stacje pompowe wraz z wyposażeniem uzupełniającym dla różnych gałęzi przemysłu.

Dla górnictwa podziemnego dostarczamy stacje pomp wysokociśnieniowych do zasilania zmechanizowanych obudów ścianowych oraz systemy zraszania i chłodzenia kompleksów kombajnowych i strugowych.

Jako uzupełnienie naszych stacji pompowych proponujemy podziemne stacje uzdatniania wody, stacje chłodzenia emulsji oraz zautomatyzowane systemy do pomiaru parametrów i automatycznej regulacji stężenia emulsji.

MPI Technologies produkuje także wysokociśnieniowe i niskociśnieniowe magistrale rurowe oraz dedykowane elementy złączne stosowane głównie w górnictwie podziemnym do zasilania urządzeń ścianowych w emulsję wodno-olejową lub wodę, a także do przesyłu sprężonego powietrza. Oferujemy zróżnicowane systemy połączeń rur zgodnie z potrzebami klientów i szczególnymi wymaganiami konkretnych aplikacji (obejma, połączenie gwintowe, połączenie kołnierzowe, średnice nominalne do DN125, ciśnienie nominalne do PN420).

Dla przemysłu oferujemy opracowane „pod klucz” kompletne systemy usuwania zgorzeliny z wyrobów walcowanych na gorąco metodą hydromechaniczną. Nasze indywidualne rozwiązania opracowujemy bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie usuwania zgorzeliny i w dziedzinie hydrauliki wodnej w powiązaniu z pompami, rurociągami i zaworami ciśnieniowymi oraz instalacjami hydraulicznymi dla różnych zastosowań.

Nasze systemy z powodzeniem pracują na całym świecie, tj. Polska, Czechy, Niemcy, Rosja, Kazachstan, Bośnia i Hercegowina, USA itp.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do współpracy.

WordPress PopUp Plugin